Sidförslag
    Kontor

      Familjens Jurist i Östersund

      På Familjens Jurist Östersund kan du få hjälp av våra kunniga medarbetare med alla typer av ärenden inom familjejuridik. Vi kan bland annat hjälpa till med bodelningsavtal, samboavtal, testamente, gåvobrev, äktenskapsförord, bouppteckning, kompanjonavtal och fullmakter.

      Varmt välkommen att kontakta oss för att boka tid!

      Besöksadress
      Prästgatan 54 B, 831 33 Östersund
      Telefon
      Vägbeskrivning?
      staff_img
      Anna Magnusson
      Jurist

      070-091 39 95 063-13 13 60 anna.magnusson@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Östersund, Järpen, Åre
      staff_img
      Anton Olofsson
      Jurist

      076-785 60 24 anton.olofsson@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Östersund
      staff_img
      Emma Berg
      Jurist

      073-077 39 93 063-13 13 60 emma.berg@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Östersund
      staff_img
      Erik Albano
      Jurist

      070-220 66 99 063-13 13 60 erik.albano@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Svenstavik, Östersund
      staff_img
      Hanna Wagenius
      Jurist

      072-246 97 63 063-13 13 60 hanna.wagenius@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Sveg, Östersund
      staff_img
      Eva Sandqvist
      Boutredare

      063-13 13 60 eva.sandqvist@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Östersund
      staff_img
      Lilian Grundström
      Juristsekreterare

      063-13 13 60 lilian.grundstrom@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Östersund