Sidförslag
    Kontor
      Kontakta oss
      0771-771 070

      Familjens Jurist i Karlstad

      Välkommen till ett av Familjens Jurists kontor i Karlstad. Vi hjälper dig med alla dina frågor och funderingar kring familjerätt på ett engagerat och professionellt sätt. Vi kan bland annat hjälpa dig med att skriva äktenskapsförord, samboavtal, upprätta fullmakter och kontrakt. Vi kan även erbjuda familjejuridisk rådgivning. Välkommen till Familjens Jurist med dina frågor och funderingar kring familjejuridik!

      Besöksadress
      Västra Torggatan 18
      Postadress
      Västra Torggatan 18, 652 24 Karlstad
      Telefon
      Fax
      054-15 89 90
      Vägbeskrivning?
      Sandra Rosén
      Sandra Rosén
      Kontorschef

      054-10 10 60 sandra.rosen@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Karlstad
      Sandra Grahn
      Sandra Grahn
      Biträdande kontorschef

      054-15 89 80 sandra.grahn@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Karlstad
      Bild Saknas
      Daniel Mattsson
      Jurist

      054-101745 daniel.mattsson@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Karlstad
      Bild Saknas
      Emma Roseman
      Jurist

      054-10 17 73 emma.roseman@famljensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Karlstad
      Joacim Hansson Ström
      Joacim Hansson Ström
      Jurist

      054-10 17 49 joacim.hanssonstrom@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Karlstad, Sunne, Torsby
      Malin Ek Lindqvist
      Malin Ek Lindqvist
      Jurist

      054-15 89 83 malin.eklindqvist@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Karlstad, Kil
      Bild Saknas
      Sara Hjalmarsdotter Gund
      Jurist

      054-10 17 35 sara.gund@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Karlstad
      Tove Bergklint
      Tove Bergklint
      Biträdande jurist

      054-15 89 75 tove.bergklint@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Hagfors, Karlstad, Munkfors
      Maria Lott Petersén
      Maria Lott Petersén
      Boutredare

      054-15 84 34 maria.lottpetersen@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Karlstad
      Mia Larsson
      Mia Larsson
      Boutredare

      054-10 10 54 mia.larsson@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Karlstad
      Eva Gidlund
      Eva Gidlund
      Juristsekreterare

      054-10 17 74 eva.gidlund@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Karlstad
      Katarina Bergman Knutsson
      Katarina Bergman Knutsson
      Juristsekreterare

      054-15 84 48 katarina.bergmanknutsson@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Karlstad
      Lina Eklund Dahl
      Lina Eklund Dahl
      Tjänstledig

      lina.eklund@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Karlstad
      Familjens Jurist kan hjälpa dig med allt som rör familjejuridik. Med kontor och medarbetare från norr till söder så finns vi alltid nära dig.
      Magnus Ladulåsgatan 65
      Stockholm
      Stockholm
      11827
      Sweden