Sidförslag
    Kontor
      Kontakta oss
      0771-771 070

      Familjens Jurist i Helsingborg, Södra Storgatan

      Hos Familjens Jurist i Helsingborg träffar du kvalificerade experter inom familjerätt! Vi hjälper till med alla familjerättsliga ärenden, alltifrån upprättande av testamenten och förvaltning av dödsbo till lagfart och äktenskapsförord. Vi hjälper dig helt enkelt med juridiken i livets alla skeden. Tveka inte att höra av dig till oss med dina frågor och funderingar kring familjejuridik.

      Varmt välkommen till Familjens Jurist!

      Besöksadress
      Södra Storgatan 7, 252 23 Helsingborg
      Telefon
      Fax
      042-12 45 42
      Vägbeskrivning?
      staff_img
      Petra Segerdahl
      Kundområdeschef Skåne/Halland

      042-12 49 05 petra.segerdahl@familjensjurist.se
      staff_img
      Therese Johansson
      Biträdande kontorschef

      035-17 68 42 therese.johansson@familjensjurist.se
      staff_img
      Caroline Blomsten
      Marknadsområdesansvarig Skåne/Halland

      042-12 45 63 caroline.blomsten@familjensjurist.se
      staff_img
      Alice Tegsell
      Senior jurist

      042-12 45 32 alice.tegsell@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Helsingborg, Södra Storgatan
      staff_img
      Charlotta Fridh
      Juristsekreterare

      042-12 33 22 charlotta.fridh@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Helsingborg, Södra Storgatan
      staff_img
      Marie Stifors
      Tjänstledig

      042-12 33 12 marie.stifors@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Helsingborg, Södra Storgatan
      Familjens Jurist kan hjälpa dig med allt som rör familjejuridik. Med kontor och medarbetare från norr till söder så finns vi alltid nära dig.
      Magnus Ladulåsgatan 65
      Stockholm
      Stockholm
      11827
      Sweden