Kontakta oss
        0771-771 070

        Företagsledning

        Vill du komma i kontakt med oss på Familjens Jurist?

        Jessica Eriksson, Regionschef 

        Jessica Eriksson

        Tillförordnad operativt ansvarig & Regionchef

        Lotta Dahlstrand, Affärsutvecklingschef

        Lotta Dahlstrand

        Utvecklingschef

         

        Telefon 

        026-12 48 72

        Telefon 

        08-709 85 39

        E-post

        jessica.eriksson@familjensjurist.se

        E-post

        lotta.dahlstrand@familjensjurist.se

        Andreas Hartzell 

        Business controller

        Anders Borehed, Franchiseansvarig

        Anders Borehed

        Ansvarig strategiska samarbeten

         

        Telefon 

        019-16 73 42

        0702-96 52 70

         

        E-post

        andreas.hartzell@familjensjurist.se

         

        E-post

        anders.borehed@familjensjurist.se

        Jenny Roos Ståhlberg, Regionschef

        Jenny Roos Ståhlberg

        Regionchef

        Ulrika Ugge

        Regionchef/AnsvarigJuristförsäkring

        Telefon 

        08-709 86 30

        Telefon

        08-709 84 43

        E-post 

        jenny.roosstahlberg@familjensjurist.se

        E-post 

        ulrika.ugge@familjensjurist.se

        Matilda Hedberg 

        Projektledare Marknad

        Mathilda Frödeberg

        Personalansvarig

        Telefon

        08-709 83 29

        Telefon 

        08-709 83 53

        E-post

        matilda.hedberg@familjensjurist.se

        E-post 

        mathilda.frodeberg@familjensjurist.se

        Maria Frej

        Administratör

         

        Telefon 

        08-709 83 70

         

        E-post

        maria.frej@familjensjurist.se

         
           

        Huvudkontorets kontaktuppgifter

        Besöksadress

        Magnus Ladulåsgatan 65, 4 tr

        118 27 Stockholm

         

        Postadress

        Familjens Jurist

        Box 4036

        102 61 Stockholm

        Telefon

        0771-771 070

        E-post

        info@familjensjurist.se

        Familjens Jurist kan hjälpa dig med allt som rör familjejuridik. Med kontor och medarbetare från norr till söder så finns vi alltid nära dig.
        Magnus Ladulåsgatan 65
        Stockholm
        Stockholm
        11827
        Sweden