Sidförslag
    Kontor
      Kontakta oss
      0771-771 070

      Företagsledning

      Vill du komma i kontakt med oss på Familjens Jurist?

      Carl Georgsson, VD

      Carl Georgsson

      VD

      Lotta Dahlstrand, Affärsutvecklingschef

      Lotta Dahlstrand

      Utvecklingschef

      Telefon 

      08-709 83 09

      Telefon 

      08-709 85 39

      E-post

      carl.georgsson@familjensjurist.se

      E-post

      lotta.dahlstrand@familjensjurist.se

      Maria Slivo 

      Business controller

      Anders Borehed, Franchiseansvarig

      Anders Borehed

      Franchiseansvarig

       

      Telefon 

      019-16 73 42

      0702-96 52 70

      E-post

      maria.slivo@familjensjurist.se

       

      E-post

      anders.borehed@familjensjurist.se

      Jenny Roos Ståhlberg, Regionschef

      Jenny Roos Ståhlberg

      Regionchef

      Jessica Eriksson, Regionschef 

      Jessica Eriksson

      Regionchef

      Telefon 

      08-709 86 30

      Telefon

      026-12 48 72

      E-post 

      jenny.roosstahlberg@familjensjurist.se

      E-post 

      jessica.eriksson@familjensjurist.se

      Hanna Järnmark

      Personalansvarig

      Maria Frej, Administratör

      Maria Frej

      Administratör

      Telefon

      08-709 83 07 

      Telefon 

      08-709 83 70

      E-post

      hanna.jarnmark@familjensjurist.se

      E-post 

      maria.frej@familjensjurist.se

      Matilda Hedberg 

      Projektledare Marknad

       

       

      Telefon 

      070-311 38 90

       

      E-post

      matilda.hedberg@familjensjurist.se

       

       

       

      Huvudkontorets kontaktuppgifter

      Besöksadress

      Magnus Ladulåsgatan 65, 4 tr

      118 27 Stockholm

       

      Postadress

      Familjens Jurist

      Box 4036

      102 61 Stockholm

      Telefon

      010-458 08 00

      E-post

      info@familjensjurist.se

      Familjens Jurist kan hjälpa dig med allt som rör familjejuridik. Med kontor och medarbetare från norr till söder så finns vi alltid nära dig.
      Magnus Ladulåsgatan 65
      Stockholm
      Stockholm
      11827
      Sweden