Sidförslag
    Kontor
      Kontakta oss
      010-458 08 00

      Familjens Jurist i Umeå, Götgatan

      Oavsett var i livet du befinner dig berörs din vardag av juridiska frågor. Hos oss på Familjens Jurist i Umeå har vi lång erfarenhet och stor kunskap inom det familjerättsliga området och vi anpassar oss efter de önskemål som du har. Vi tar oss tid för alla våra klienter och vår målsättning är att du ska känna dig förstådd och få den hjälp som du behöver. Varmt välkommen till Familjens Jurist i Umeå!

      Besöksadress
      Götgatan 8, 903 27 Umeå
      Telefon
      Fax
      090-13 25 57
      Vägbeskrivning?
      staff_img
      Sofia Ahlehjelm
      Senior jurist

      090-14 19 82 sofia.ahlehjelm@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Umeå, Götgatan
      staff_img
      Anna Hult
      Jurist

      090-14 06 27 anna.hult@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Umeå, Götgatan, Örnsköldsvik
      staff_img
      Jenny Lundström
      Jurist

      090-12 02 40 jenny.lundstrom@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Umeå, Götgatan
      staff_img
      Jens Arnfjell
      Jurist

      090-10 80 47 jens.arnfjell@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Umeå, Götgatan
      staff_img
      Linda Karlefors
      Jurist

      090-14 26 07 linda.karlefors@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Umeå, Götgatan
      staff_img
      Per Bergmark
      Jurist

      090-14 20 85 per.bergmark@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Umeå, Götgatan
      staff_img
      Samuel Wistemar
      Jurist

      090-10 80 49 samuel.wistemar@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Umeå, Götgatan
      staff_img
      Erika Ersson
      Boutredare

      090-10 80 45 erika.ersson@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Umeå, Götgatan
      staff_img
      Karin Lindgren
      Juristsekreterare

      090-14 19 80 karin.lindgren@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Umeå, Götgatan
      staff_img
      Mathilda Thorsander
      Juristsekreterare

      mathilda.thorsander@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Umeå, Götgatan