Sidförslag
    Kontor

      Familjens Jurist i Helsingborg, Södra Storgatan

      Hos Familjens Jurist i Helsingborg träffar du kvalificerade experter inom familjerätt! Vi hjälper till med alla familjerättsliga ärenden, alltifrån upprättande av testamenten och dödsboförvaltning till lagfart och äktenskapsförord. Vi hjälper dig helt enkelt med juridiken i livets alla skeden. Tveka inte att höra av dig till oss med dina frågor och funderingar kring familjejuridik.

      Varmt välkommen till Familjens Jurist!

      Besöksadress
      Södra Storgatan 7, 252 23 Helsingborg
      Telefon
      Fax
      042-12 45 42
      Vägbeskrivning?
      staff_img
      Petra Segerdahl
      Kontorschef

      042-12 49 05 petra.segerdahl@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Helsingborg, Södra Storgatan
      staff_img
      Astrid Arnberg
      Jurist

      042-12 45 64 astrid.arnberg@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Helsingborg, Södra Storgatan
      staff_img
      Caroline Blomsten
      Jurist

      042-12 45 63 caroline.blomsten@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Helsingborg, Södra Storgatan
      staff_img
      Marie Stifors
      Jurist

      042-12 33 12 marie.stifors@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Helsingborg, Södra Storgatan
      staff_img
      Philip Madar
      Biträdande jurist

      042-12 33 13 philip.madar@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Helsingborg, Södra Storgatan
      staff_img
      Charlotta Fridh
      Assistent

      042-12 33 22 charlotta.fridh@familjensjurist.se
      Jag finns på följande ort/kontor:
      Helsingborg, Södra Storgatan